Mida kliendid räägivad?

“Mul on 140 DEN sukkpüksid ja need on megamugavad, ei hõõru ja näevad ilusad välja! Ideaalsed minu töö jaoks, kus vahel pean palju seisma ja kaua istuma.”

Ksenija, 27.a.

“Olen tugisukkpükse kandnud üle 5 aasta ja olen väga tänulik, et need avastasin. Veenilaiendid hakkasid mure tegema peale teise lapse sündi, tänaseks 11 aastat juba. Peamiselt kasutan töö juures, kuna mul on istuv töö ja pikad päevad. Tugisukki kandes on hoopis teine energia kohe… Kui ma veel tugisukki ei kasutanud, olid jalad õhtuks nagu pakud ja üldine enesetunne väga kurnatud. Soovitan soojalt ka nendele, kel veel probleeme ei ole.”

Piret, 42.a.

“Kasutasin kogu raseduse ajal sukapükse ja sukki. Tegid jalgadel olemise kergemaks 🙂”

Marit, 28.a.

“Aitavad väga palju, eriti reisides ei lähe jalad nii paiste.”

Ester, 56.a.

“Olin 46 aastane, kui arst soovitas tromboosi ohu tõttu tungivalt tugisukki kandma hakata. Proovisin juhuse tõttu ScudoTex tooteid ning kasutan neid siiani igapäevaselt. Kasutan kahte erineva rõhuga sukki vastavalt vajadusele, need masseerivad mu jalgu kergelt, hoiavad ära jalgade paistetust ning võtavad isegi valu vähemaks.”

Ellen, 62.a.

“Vaevlesin jalakrampide käes viimati 3 kuud tagasi ja pärast Scudotex S470/6 T6 Daino sukkpükstele üleminekut on mul jalgades energiat, mida pole seal olnud juba aastaid. Jalad on kerged ka päeva lõpus ja efekt oli kohene.”

Ivo