SCUDOTEX AASTAST 1977 – kõrgkvaliteetne Itaalia toodang

Suurim valik maailmas hästi tuntud astmelise rõhuga elastiksukki, mida soovitatakse kroonilise venoosse puudulikkuse ravimiseks ja vältimiseks, tromboosivastaseks profülaktikaks ja kasutamiseks kirurgiliste toimingute ajal.

Aastal 1977 asutatud ettevõte Luropas del dottor Molinari & C. S.r.l. on juhtiv kaubamärk Itaalia turul ja enam kui 40 riigis, pakkudes kõige laiemat elastiksukkade valikut, mida arstid soovitavad kroonilise venoosse puudulikkuse vältimiseks ja ravimiseks, kasutamiseks kirurgiliste toimingute ajal ja tromboosivastaseks profülaktikaks.

Kas teadsid?

ScudoTex tooted on Eesti turul juba 25 aastat, meie ametlik esindaja on EPP OÜ.

Meie tooteid müüakse rahvusvaheliselt registreeritud kaubamärkide all:

• Scudotex – siledad ja võrkkoelised ennetava toimega elastiksukad, terapeutilised elastiksukad ja põlvikud meestele;

• Scudovaris – meditsiinilised ja tromboosivastased sukad meestele ning naistele.

Scudotex ja Scudovaris sukad on toodetud Põhja-Itaalia tehastes enam kui 150 elektroonilise ringraami ja muude spetsiaalsete masinatega, kasutades esmaklassilist elastset lõnga ja polüamiidi, mis võimaldab programmeeritud kontrollfaaside kaudu toota elastiksukki, mis sobivad ideaalselt jalga ja millele on võimalik välja arendada pahkluust kuni reie või põlveni kohane kompressioon.

Kõik vajalik info pakenditel

Elastiksukki müüakse Scudotex ja Scudovaris kaubamärkidega pakendites. Pakenditelt on võimalik leida kõik vajaminev teave lõnga jämeduse, kompressiooni väärtuse kohta mmHg mõõtühikus koos ennetavate terapeutiliste omaduste indikeerimisega – jaemüüja kaubamärgi all müüduna on sukad volditud eraldiseisvatesse läbipaistvatesse plastpakenditesse, millel on personaliseeritud kleepmärgis.

Krooniline venoosne puudulikkus ligi 40% elanikkonnast

Hoolimata alajäsemeid puudutavat kroonilist venoosset puudulikkust põdevate inimeste arvu suurenemisest (ligi 40% täiskasvanud elanikkonnast, sh noored naised) on kompressioonsukki kandvate inimeste hulk jätkuvalt madal, hoolimata sellest, et viimastel aastatel on see näitaja suurenenud, tingituna:

• inimete kasvavast teadlikkusest venoossete probleemide rollist oma elukvaliteedi tagamisel;

• arstide suurenenud tähelepanust kompressioonsukkade terapeutilistele mõjudele;

• sukkade stiilide ja kompressioonide hulga suurenemisest, võimaldades arstil ja patsiendil valida välja kõige sobilikum sukk;

• tootmise parendamine, lõnga kvaliteedi, tehnoloogia, värvi- ja suurusevaliku osas, võimaldades pakkuda mugavamaid ja parema väljanägemisega elastiksukki, mida patsient pikaaegse kasutamise jooksul paremini talub.

Kõik Luropas elastiksukad on toodetud CE-märgisega ja klassifitseeritud vastavalt 93/42/EEC direktiivile mitteaktiivse meditsiiniseadme I klassis.